♥♥♥♥(¯`•. .*.*YALNIZLAR FM BOARD*.*.•´¯)♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥♥♥♥(¯`•. .*.*YALNIZLAR FM BOARD*.*.•´¯)♥♥♥♥

♥(¯`·. ♥ YALNIZLAR FM BOARD♥ ·´¯)♥

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Avanak Kuzenler

2 posters
YazarMesaj
ZeyNo

ZeyNo

Avanak Kuzenler Empty
MesajKonu: Avanak Kuzenler   Avanak Kuzenler Icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 7:01 pm

Avanak Kuzenler 4532reqqq5uu

Tür : Komedi / Gençlik
Gösterim Tarihi : 26 Eylül 2008
Yönetmen : Oğuzhan Tercan
Yapım : 2008, Türkiye

Oyuncular

Yağmur Atacan , Alp Kırşan , Paşhan Yılmazel , Fatma Toptaş , Tulu Çizgen , Erdal Tosun , Özlem Savaş , Hakan Bilgin , Arif Burak Öncü , Görkem Gürsoy
Üç kuzenden Serkan küçüklüğünden beri mucit olma hayaliyle yaşayan, Tankut Türkiye’nin jön eksiği olduğunu düşünüp bu boşluğu doldurmaya çalışan, Neco kadın meraklısı olmasına rağmen diğerlerine göre daha aklıselim olandır.

Bu üç avanak kuzen bir CD-DVD dükkanı açarlar, fakat tek bir satış bile yapamazlar. Dükkanı açmak için borç para aldıkları Süleyman ise parasını zamanı geldiğinde geri alamadığından sopa koleksiyonunun parçalarıyla kuzenleri döver.

Sonunda bir hafta süreyi koparan kuzenler borçlarını ödemek için plan yaparlar. Ama hesaba katmadıkları olaylar onları bekler. Recep İvedik’in yapımcısı Faruk Aksoy’un yapımcılığını yaptığı film, özellikle gençlere yönelik fantastik bir komedi.

http://www.ebrulidusler.com
mustiii

mustiii

Avanak Kuzenler Empty
MesajKonu: Geri: Avanak Kuzenler   Avanak Kuzenler Icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 7:08 pm

Paylasim icin tskler , bende film ekliycem aslinda ama direk izlemeyi nasil yapacagimi bilemiyorum burda ben :S
ZeyNo

ZeyNo

Avanak Kuzenler Empty
MesajKonu: Geri: Avanak Kuzenler   Avanak Kuzenler Icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 7:27 pm

rica ederim canimcm iyi seyirler, saadece linki ekleyerek deneme yap, bendekiler genelde yahoo dan embed linki oluyor birde url linki oluyor genelde sitelerde ben embed linkini oylesine ekledim kodlama yapmadan bende cikti sende oyle denemeler yaparak ogrenirsin canimcim kolay gelsin Smile
mustiii

mustiii

Avanak Kuzenler Empty
MesajKonu: Geri: Avanak Kuzenler   Avanak Kuzenler Icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 7:48 pm

ben biliyorum aslinda zaten, ama sadece linki verince direk izlenmiyor burda-denedim yani demin Smile video.google kaynakli ekliyorum hep...'video' seceneginden ekleyincede sadece link gözüküyor :S anlamadim gitti valla ya - yinede tskler cevap icin Smile
ZeyNo

ZeyNo

Avanak Kuzenler Empty
MesajKonu: Geri: Avanak Kuzenler   Avanak Kuzenler Icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 7:50 pm

google yokki burda canimcm yahoo ve youtube var google kodlari eklenmemis o yuzden olmaz sen yahoo ya da youtube kaynakli linklere bak bitanesi onlar olur Smile
mustiii

mustiii

Avanak Kuzenler Empty
MesajKonu: Geri: Avanak Kuzenler   Avanak Kuzenler Icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 7:53 pm

ay inanmiyorum yaaaa Very Happy youtube kaynakli zaten video ekledim gördün Smile yahoo pek sefmiyoyum pen,cok partli oldugu icin filmler...video google'de full-tek link Smile onuda hallederlerse yetkililer ozaman eklerim bende film Very Happy cok film var bende - ben olmak var ''filmmanyagi'' Very Happy hehe
ZeyNo

ZeyNo

Avanak Kuzenler Empty
MesajKonu: Geri: Avanak Kuzenler   Avanak Kuzenler Icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 8:26 pm

hahahah aynen bende oyle arzuma bi ara soyleriz google da eklerlerse tam super olar demi
mustiii

mustiii

Avanak Kuzenler Empty
MesajKonu: Geri: Avanak Kuzenler   Avanak Kuzenler Icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 8:32 pm

aynennn Avanak Kuzenler 4513cakkk Smile

Avanak Kuzenler
1 sayfadaki 1 sayfası