♥♥♥♥(¯`•. .*.*YALNIZLAR FM BOARD*.*.•´¯)♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥♥♥♥(¯`•. .*.*YALNIZLAR FM BOARD*.*.•´¯)♥♥♥♥

♥(¯`·. ♥ YALNIZLAR FM BOARD♥ ·´¯)♥

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

TARKAN, BEYAZ VE OKAN BAYÜLGEN’LE ARALARINDA ÇIKAN TALK SHOW TARTIŞMASINA AÇIKLIK GETİRDİ!..

YazarMesaj
GüNeS!

GüNeS!

TARKAN, BEYAZ VE OKAN BAYÜLGEN’LE ARALARINDA ÇIKAN TALK SHOW TARTIŞMASINA AÇIKLIK GETİRDİ!.. Empty
MesajKonu: TARKAN, BEYAZ VE OKAN BAYÜLGEN’LE ARALARINDA ÇIKAN TALK SHOW TARTIŞMASINA AÇIKLIK GETİRDİ!..   TARKAN, BEYAZ VE OKAN BAYÜLGEN’LE ARALARINDA ÇIKAN TALK SHOW TARTIŞMASINA AÇIKLIK GETİRDİ!.. Icon_minitimePtsi Mart 30, 2009 3:58 pm

TARKAN, BEYAZ VE OKAN BAYÜLGEN’LE ARALARINDA ÇIKAN TALK SHOW TARTIŞMASINA AÇIKLIK GETİRDİ!.. TARKAN, NEDEN TALK-SHOW PROGRAMLARINA ÇIKMIYOR? MEGASTAR’DAN İLGİNÇ AÇIKLAMALAR!..

Bilge Öztürk’ten ayrıldıktan ilk kez geçtiğimiz haftalarda TRT konserinde ortaya çıkan Tarkan, verdiği kiloların nedenini “ayrılık acısı” olarak açıkladı…

“Bilge Öztürk’ten ayrıldıktan sonra abur cubur yemeyi kestim bu yüzden de kilo verdim. Tabi bunun yanında kros ve koşu yaptım. Bunun sayesinde 8 kilo verdim ayrılığın etkisiyle oldu açıkçası bu” diyen Tarkan “Türkiye’de talk-show yok” tartışmalarına açıklık getirdi…

Tarkan, “Şarkı söylemeyi çok seviyorum. Bu yüzden talk-show programlarına çıkmıyorum ama kimseyi de kırmak istemiyorum. Hem çıkıp da ne konuşacağım” dedi…

Tarkan’ın bu özel röportajının tamamanın Pazartesi günü 23.45’te Cine 5’te ekrana gelecek “Yakın Takip” programında izleyebilirsiniz…

TARKAN, BEYAZ VE OKAN BAYÜLGEN’LE ARALARINDA ÇIKAN TALK SHOW TARTIŞMASINA AÇIKLIK GETİRDİ!..
1 sayfadaki 1 sayfası