♥♥♥♥(¯`•. .*.*YALNIZLAR FM BOARD*.*.•´¯)♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥♥♥♥(¯`•. .*.*YALNIZLAR FM BOARD*.*.•´¯)♥♥♥♥

♥(¯`·. ♥ YALNIZLAR FM BOARD♥ ·´¯)♥

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

HÜLYA AVŞAR, SADETTİN SARAN’LA AYRILIK HABERLERİNE SON NOKTAYI KOYDU!..

YazarMesaj
GüNeS!

GüNeS!

HÜLYA AVŞAR, SADETTİN SARAN’LA AYRILIK HABERLERİNE SON NOKTAYI KOYDU!.. Empty
MesajKonu: HÜLYA AVŞAR, SADETTİN SARAN’LA AYRILIK HABERLERİNE SON NOKTAYI KOYDU!..   HÜLYA AVŞAR, SADETTİN SARAN’LA AYRILIK HABERLERİNE SON NOKTAYI KOYDU!.. Icon_minitimePtsi Mart 30, 2009 3:55 pm

Hülya Avşar, birlikte olduğu Sadettin Saran'la ayrılıp kendi evine taşındığı iddialarını yalanladı.

Birlikte olduğu Sadettin Saran'la ayrılıp kendi evine taşındığı şeklindeki haberleri yalanlayan Hülya Avşar, "Gazetelerde fotoğraflarımı gördüm.
Benim eve girip çıkarken fotoğraf çekmişler.
Biz annemin vefatından sonra iki evimizi de açtık. Bir Kemer Country ve Büyükdere'deki ev.
Bir çok arkadaşım yakınım ahbabım Kemer Country'ye gelmeye zorlandılar.
Büyükdere'deki evi açtım ki, annemin 40 ve 52'si için mevlüt okunacak.
Bunun dışında ayrılık söz konusu değil. Böyle bir şey olursa, açıklar, konuşurum.
Sadettin burada olmadığı günler Büyükdere'ye gidiyorum. Ben bu tür şeylere alışkınım ama Saddettin oldukça rahatsız oldu" dedi.

HÜLYA AVŞAR, SADETTİN SARAN’LA AYRILIK HABERLERİNE SON NOKTAYI KOYDU!..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ----------------HÜLYA AVŞAR ANNESİNİ KAYBETTİ------------------
» BAŞBAKAN TAYYİP ERDOĞAN'DAN HÜLYA AVŞAR'A KADAR BİR ÇOK ÜNLÜ İSMİN ÖZEL EŞYALARI, GAZZE İÇİN AÇIK ARTIRMAYLA SATIŞA ÇIKARILACAK
» METIN ISIK agla gözüm gözyasi süperr damar sarki ayrilik ask