♥♥♥♥(¯`•. .*.*YALNIZLAR FM BOARD*.*.•´¯)♥♥♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥♥♥♥(¯`•. .*.*YALNIZLAR FM BOARD*.*.•´¯)♥♥♥♥

♥(¯`·. ♥ YALNIZLAR FM BOARD♥ ·´¯)♥

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

HUZURUNUZDA GERİ GÖNDERİYORUM! (Ibrahim Tatlises & Yildiz Tilbe)

YazarMesaj
GüNeS!

GüNeS!

HUZURUNUZDA GERİ GÖNDERİYORUM!   (Ibrahim Tatlises & Yildiz Tilbe) Empty
MesajKonu: HUZURUNUZDA GERİ GÖNDERİYORUM! (Ibrahim Tatlises & Yildiz Tilbe)   HUZURUNUZDA GERİ GÖNDERİYORUM!   (Ibrahim Tatlises & Yildiz Tilbe) Icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 10:51 am

HUZURUNUZDA GERİ GÖNDERİYORUM!   (Ibrahim Tatlises & Yildiz Tilbe) Huzurunuzdagerigonderiy

Yıldız Tilbe, 'İbo Show'a Konuk Olmak İçin Tatlıses'in Aldığı Beşibir Yerde ve Kıyafetleri Bir Çanta İçinde Getirerek Ünlü Sanatçıya İade Edilmesi İçin Teslim Etti.

YILDIZ TİLBE, 'İBO SHOW'A KONUK OLMAK İÇİN TATLISES'İN ALDIĞI BEŞİBİR YERDE VE KIYAFETLERİ BİR ÇANTA İÇİNDE GETİREREK ÜNLÜ SANATÇIYA İADE EDİLMESİ İÇİN TESLİM ETTİ.
Yıldız Tilbe, geçtiğimiz hafta programına konuk olduğu İbrahim Tatlıses ile canlı yayında tartışmış ve programı terk etmişti. Tatlıses'in 'Ben onu pezevenklerin elinden kurtardım' açıklamasından sonra da kanal 'İbo Show'u yayından kaldırmıştı. Tatlıses ile Tilbe arasındaki soğuk savaş devam ediyor. Tilbe, önceki akşam Etiler bir mekanda sahneye çıktı. Yanında bir çanta dolusu eşya ve takılarla gelen Tilbe kuliste gazetecilere, 'Bunlar bana kendisinin sahnede giymem için verdiği kıyafetler ve bunları sizin huzurunuzda ona gönderiyorum' diyerek 5'i bir yerde altını ve elbileseleri Tatlıses'e iletilmek üzere teslim etti.

Herkes bir gün ölecek

Son günlerde aldığı tehdit telefonları yüzünden savcılığa başvurduğunu söyleyen Tilbe, 'Bu ülkede devlet var, savcılığa dilekçe verdim. Ben Allah'tan başka kimseden korkmam, herkes bir kere ölecek' dedi.

İhtarname çekti

Tatlıses'in şarkılarını okumaması için noter yoluyla ihtarnamede çektiğini söyleyen Tilbe, 'Ben bugüne kadar ona şarkılarımı hep verdim ve benim hit şarkılarımla albümü sattı. Ancak ben hiç para almadım ve aldığım tek şey bunlardır, bunlarıda geri iade ediyorum' diye konuştu.

Herkese teşekkür

Hiç ummadığı yerden ve insanlardan destek telefonları aldığını söyleyen Tilbe, Başbakan Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın bizzat kanalı arayarak 'İbo Show'un yayından kaldırılmasını istediği yönündeki haberlere ise, 'Ben de internette okudum. Emine Erdoğan ve diğerlerine teşekkür ediyorum' diye yanıt verdi.

Yıldız Tilbe, 'İbo Show'a konuk olmak için istediği kıyafet ve takıları, bir torba içinde İbrahim Tatlıses'e iletilmesi için görevlilere verdi.

HUZURUNUZDA GERİ GÖNDERİYORUM! (Ibrahim Tatlises & Yildiz Tilbe)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yıldız Tilbe Ben Senin Var Ya Video Klip 2008
» Yildiz Tilbe-Anma Arkadas(2009) Yep Yeni Klibi
» Ibrahim Tatlises-Neden (presented by mustiii)
» Ibrahim Tatlises-Teselli oluyorum ben (Gül gec Derdine)
» GÜNAH(Ibrahim Tatlisesin en iyi Filmlerinden biri)1983